Názov:  Skladník/ Skladníčka MT

Do nášho tímu v Sučanoch hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Ak spĺňaš nasledovné kritéria, si ten pravý pre nás!

Náplň bežného dňa
•    príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade
•    obsluha vysokozdvižného vozíka
•    zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade
•    účasť na pravidelných inventúrach

Požiadavky na uchádzača
•    pozícia vhodná aj pre ženu
•    zodpovedný, dôsledný, precízny
•    si tímový hráč
•    vlastníš preukaz na obsluhu VZV
•    predošlá prax v skladovom hospodárstve je tvojou výhodou

Termín nástupu
Apríl 2024

Informácie o odmeňovaní
•    mzda v hrubom 1144€  z čoho je základná mzda 1040 € a variabilná zložka 104€ čo predstavuje 10 % z hrubej základnej mzdy
•    k pozícii prislúcha aj 2x náborový bonus vo výške 100€, bonus je vyplácaný v prvých výplatných termínoch

Čo ponúkame navyše
•    zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
•    pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.
•    výplata vždy vo výplatnom termíne
•    možnosť nadčasov platených nad rámec zákona
•    stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa v hodnote 5,10 € na deň (3,40 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
•    225 € ročne vo forme benefitov podľa vlastného výberu
•    zamestnanecké pivo - 24 plechoviek piva za každý odpracovaný mesiac
•    zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
•    extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
•    letný a zimný balíček pracovného oblečenia