Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Názov:  Skladník

Do nášho tímu v Sučanoch hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Ak spĺňaš nasledovné kritéria, si ten pravý pre nás!

Náplň bežného dňa

  • príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom v sklade
  • obsluha vysokozdvižného vozíka
  • zabezpečenie čistoty a poriadku v sklade
  • účasť na pravidelných inventúrach

Požiadavky na uchádzača

  • pozícia vhodná aj pre ženu
  • zodpovedný, dôsledný, precízny
  • si tímový hráč
  • vlastníš preukaz na obsluhu VZV
  • predošlá prax v skladovom hospodárstve je tvojou výhodou

Termín nástupu

December 2022

Informácie o odmeňovaní

  • základná mzda od 750 € + variabilná zložka 20 % z hrubej základnej mzdy čo predstavuje 900€ hrubú mzdu
  • k pozícii prislúcha aj náborový bonus vo výške 100€, bonus je vyplácaný v prvom výplatnom termíne

Čo ponúkame navyše

  • zabezpečená doprava do zamestnania za poplatok (SAD)
  • zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.
  • výplata vždy vo výplatnom termíne
  • možnosť nadčasov platených nad rámec zákona
  • stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa v hodnote 4,80 € na deň (3,40 € príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)
  • 225 € ročne vo forme benefitov podľa vlastného výberu
  • zamestnanecké pivo - 24 plechoviek piva za každý odpracovaný mesiac
  • zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
  • letný a zimný balíček pracovného oblečenia
  • bonus za úspešné odporúčanie každého nového zamestnanca (od 200 €)
  • zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce