Názov:  Business Developer Premium Horeca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po práci, ktorá chutí svetovo? U nás máš práve teraz jedinečnú možnosť!
Hľadáme kandidátku/kandidáta, ktorá/ý si užíva nové výzvy a má apetít vniknúť do pivného sveta!
Cítiš, že máš obchodný potenciál a chuť sa v tomto smere rozvíjať? Tak neváhaj, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou našej Heineken rodiny!

Tvojou úlohou bude:
- Budovať a udržiavať obchodné vzťahy so zákazníčkami/zákazníkmi a starostlivosť o nich v segmente Premium HORECA v pridelenom regióne.
- Byť silnou obchodnou podporou pre zverené prevádzky a pomáhať rozvíjať business na oboch stranách
- Na dennej báze dodržiavať plán ciest a návštev
- Zabezpečovať správnu distribúciu produktov na pridelených prevádzkach
- Sledovať plnenie cieľov prevádzok a flexibilne reagovať na vzniknuté situácie
- Monitorovať aktivity konkurencie
- Zúčastňovať sa stretnutí obchodného tímu, za účelom odprezentovania aktuálne rozpracovaných jednaní
- Iné úlohy podľa pokynov nadriadenej/nadriadeného

Čo očakávame:
- Úspešnou kandidátkou/kandidátom je zodpovedná a komunikatívna osoba, ktorá má chuť rozvíjať nielen seba, ale aj našu spoločnosť
- Vítané sú predchádzajúce skúsenosti v predaji alebo z prostredia prémiových HORECA prevádzok. Nie je to ale podmienkou, hľadáme v tebe hlavne potenciál!
- Vodičský preukaz sk. B

Informácie o odmeňovaní:
Hrubá základná mesačná mzda od 1300 € odvíjajúca sa od skúseností kandidátky/kandidáta. Okrem základnej mzdy môže byť priznaná mesačná variabilná prémia do 32%. Súčasťou je aj bohatý benefitný balíček.

Čo ponúkame navyše:
- Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- Benefity podľa vlastného výberu z firemnej kafetérie v hodnote 225 EUR ročne (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness, multisport karta)
- Zamestnanecké pivo – 24 ks piva na mesiac
- Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
- Wellbeing - starostlivosť o duševnú pohodu (linka pomoci 24/7), vitamínové balíčky pre zamestnancov, letné výzvy)
- Firemné podujatia
- Služobný automobil s možnosťou využívania aj na súkromné účely
- Odmena pri odporučení vhodného kandidáta a pri pracovných jubileách
- Zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, kde dostaneš priestor pre rozvoj, ako aj pre realizáciu vlastných nápadov

Termín nástupu:
Na základe vzájomnej dohody.

Pozíciu obsadzujeme pre región: Michalovce, Trebišov, Vranov nad Topľou, Snina, Humenné, časť Košíc a okolie

* Výskum ukazuje, že ženy sa prihlásia len vtedy, ak spĺňajú 100 % požiadaviek, zatiaľ čo muži sa prihlásia, keď ich spĺňajú už na 60%. Ak sa ti páči táto výzva, no nie si si istá/ý, či spĺňaš všetky požiadavky, neváhaj a pošli nám svoj životopis. :)