Názov:  Pomocný operátor v pivovare

Chcete mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Staňte sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti, jednotky na trhu a pridajte sa do nášho tímu!

Náplň bežného dňa:
• Dodržiavať zásady bezpečnosti práce
• Udržiavať čisté pracovné prostredie
• Dodržiavať hygienický režim výroby a čistiace štandardy
• Obsluha strojov (zhrňovač, katronovačka)
• Výpomoc pri prestavbe strojov
• Čistenie výrobných priestorov
• Pomáhať technikovi pri príprave linky na výrobný proces a pri jej nastavení
• Likvidácia vyradeného produktu, obalových materiálov a odpad
• Riadiť sa denným plánom linky
• Zapisovať údaje o vykonaných aktivitách

Práca je na 3 zmeny.

Požiadavky na uchádzača
• Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
• SŠ vzdelanie – výučný list
• zodpovednosť, dochvíľnosť

Termín nástupu
Ihneď

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda 800€ + zmenové príplatky a výkonnostný bonus až do 10%.

Čo ponúkame navyše

  • Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • Benefity podľa vlastného výberu z firemnej kafetérie v hodnote 225 EUR ročne (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness, multisport karta)
  • Zamestnanecké pivo – 24 ks piva na mesiac
  • Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • Wellbeing - starostlivosť o duševnú pohodu (linka pomoci 24/7), vitamínové balíčky pre zamestnancov, letné výzvy
  • Firemné podujatia
  • Zamestnanecké parkovanie
  • Odmena pri odporučení vhodného kandidáta a pri pracovných jubileách
  • Letný a zimný balík pracovného oblečenia
  • Zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve, kde dostaneš priestor pre rozvoj, ako aj pre realizáciu vlastných nápadov