Názov:  Vodič/vodička nákladného auta - Bratislava

Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Jazdenie máš v krvi a chceš sa stať posledným článkom, ktorý prináša naše pivo ku konečným zákazníkom?

Pridaj sa do nášho tímu a pracuj pre medzinárodnú spoločnosť!

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovného/šikovnú a spoľahlivého/spoľahlivú kolegu/kolegyňu. Ak spĺňaš nasledovné kritériá, si ten/tá pravý/á pre nás!

Náplň bežného dňa

• rozvoz tovaru ku konečným zákazníkom

• manipulácia s tovarom

• preberanie finančnej hotovosti od zákazníkov

• starostlivosť o zverené vozidlo

Požiadavky na uchádzača/uchádzačku

• vodičský preukaz skupiny C

• platné psychotesty

• platné KKV osvedčenie + platná karta vodiča

• máš predošlú prax s rozvozom tovaru

• si zodpovedný/á, dôsledný/á a precízny/a

• si tímový/á hráč/ka

Termín nástupu

Ihneď

Informácie o odmeňovaní

základná mzda od 1 300 € + variabilná zložka 10 % z hrubej základnej mzdy (130 €) čo spolu predstavuje 1 430 €

1300 + 10% variabilná

Čo ponúkame navyše

• zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

• pracovná zmluva priamo so spoločnosťou Heineken Slovensko Distribúcia, spol. s.r.o.

• výplata vždy vo výplatnom termíne

• možnosť nadčasov platených nad rámec zákona

• stravné lístky s príspevkom od zamestnávateľa v hodnote 5,85 € na deň (príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona)

• 225 € ročne vo forme benefitov podľa vlastného výberu

• zamestnanecké pivo - 24 ks za každý odpracovaný mesiac

• zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

• extra úrazové poistenie počas pracovnej doby

• letný a zimný balíček pracovného oblečenia

• bonus za úspešné odporúčanie každého nového zamestnanca (od 200 €)

• zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce

* Výskum ukazuje, že kandidátky sa prihlásia len vtedy, ak spĺňajú 100 % požiadaviek, zatiaľ čo muži sa prihlásia, keď ich spĺňajú už na 60 %. Páči sa ti táto výzva, no nie si si istý/á, či spĺňaš všetky požiadavky? Potom sa tešíme na tvoj životopis. :)