Názov:  EP Biznis partner Horeca

Do obchodného tímu pre externé portfólio hľadáme posily! Komunikatívni, aktívni, flexibilní a samostatní kandidáti, ktorí vítajú prácu na živnosť, máme pre vás príležitosť budovať vzťahy s našimi obchodnými partnermi.

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov a využívanie nových predajných príležitostí
- budovanie vynikajúcich vzťahov so zákazníkmi
- sledovanie a hodnotenie vývoja predaja a tržieb u zverených zákazníkov
- návrh a implementácia nových riešení
- operatívne riešenie problémov na pridelených prevádzkach s cieľom uspokojovať požiadavky konečných spotrebiteľov
- aktívna spolupráca s nadriadeným a účasť na teamových poradách
- tvorba reportov

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

- predchádzajúca prax v predaji rýchloobrátkového tovaru, výhodou je znalosť sveta vín a destilátov, nie je to však podmienkou, uvítame aj uchádzačov/uchádzačky z HORECA prevádzok.
- chuť pracovať samostatne, s vysokým nasadením a orientáciou na výsledok
- výborné komunikačné schopnosti
- zodpovednosť a samostatnosť
- skúsenosti s prácou s PC a balíkom Microsoft (Word, Excel, PowerPoint) na užívateľskej úrovni
- úspešný kandidát/kandidátka je aktívny vodič sk.B, s chuťou samostatne pracovať a dosahovať stanovené ciele

INFORMÁCIE O ODMEŇOVANÍ

Základná hrubá mzda vo výške 1000€ bez DPH + mesačná variabilná zložka, závislá od plnení cieľov

ČO PONÚKAME NAVYŠE?

- Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy ako externý zástupca
- Flexibilný pracovný čas
- Priestor pre realizáciu vlastných návrhov, profesijný rast a vzdelávanie
- Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach