Munkakör:  Sörgyártó

Szeretnél egy befogadó kultúrájú, dinamikus, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk?  Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projekteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed!

Főbb feladatok

  • A sörtermelés különböző fázisaihoz (főzés, erjesztés és szűrés) kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése a technológiai és higiéniai előírások szerint
  • A munkafolyamatokhoz, üzemrészekhez kapcsolódó gépek és berendezések szakszerű kezelése
  • A TPM módszerek teljes körű alkalmazása a magas minőségű termékek előállítása érdekében.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakmunkás / Szakközépiskolai végzettség / Középfokú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Élelmiszeripari munkatapasztalat és/vagy szakirányú végzettség (erjedés- és üdítőital-ipari termékgyártó sörgyártó -, vagy borász) előny
  • Hölgyek jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk

  • Családias hangulatú, nemzetközi környezet
  • Több mint 100 éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
  • Jó csapat és szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, innovatív portfólió
  • Hosszú távú, főállású munkaviszony
  • Változatos béren felüli juttatások: egészségbiztosítás, cafeteria rendszer, munkába járás támogatása, sörjuttatás (ünnepekor és új termék bevezetésénél)

Mi a HEINEKEN-nél egy büszke család vagyunk, gazdag történelemmel és örökséggel. Szenvedélyünk a kiváló sörök főzése, ízig-vérig úttörők vagyunk, igazi vállalkozók, akik a jövőbe tekintenek.

A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.