Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Názov:  Zmenový údržbár

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, zmenového údržbára, ktorý bude obsluhovať všetky strojné zariadenia a udržiavať procesy stáčania piva v zmysle politiky kvality a bezpečnosti potravín.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Samostatné vykonávanie údržby (preventívnej, korektívnej), generálnych opráv a nastavenia technologických zariadení
  • Odstraňovanie a analyzovanie porúch
  • Dodržiavanie a dohliadanie na dodržiavanie platných inštrukcií
  • Zhromažďovať a zaznamenávať údaje o výkonnostných, kvalitatívnych, materiálových a energetických stratách
  • Vytváranie štandardov – operačných, kvalitatívnych, údržbárskych
  • Spolupracovať s dodávateľmi/ Špecialistom kvality a údržby/ Tím lídrom pri výkone servisných prác, skúškach obalových materiálov, zavádzaní inovácií

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

  • SŠ vzdelanie - technického smeru
  • práca s PC - MS Office (Word, Excel) - užívateľ
  • podmienkou je prax na obdobnej pozícii
  • technické myslenie
  • SAP - výhodou

INFORMÁCIE O ODMEŇOVANÍ

  • Základná mzda od 940 € brutto + zmenové príplatky a výkonnostný mesačný bonus až do 14 %

  • Priemerná hrubá mesačná mzda sa na tejto pozícii dosahuje 1300 €
  • Práca je na 4 zmeny

TERMÍN NÁSTUPU

Ihneď

ČO PONÚKAME NAVYŠE

  • Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness),
  • Zamestnanecké pivo – prepravka piva (24 ks) na mesiac,
  • Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4,5 EUR s príspevkom od zamestnávateľa nad rámec zákona.