Názov:  Administrátor skladu/Administrátorka skladu

Do nášho tímu hľadáme proaktívneho a komunikatívneho kolegu alebo kolegyňu s novými nápadmi, ktorý je schopný/á samostatne riešiť problémy počas každodenného výkonu práce v oblasti skladovania.

Práca na 2 zmeny.

Náplň bežného dňa

  • Vykonávať každodenné operácie v skladovom systéme EWM
  • Riešenie jednoduchších systémových chýb, problémov
  • Zaškoľovanie a preškoľovanie zamestnancov o zmenách v systéme
  • Realizovať fyzickú inventúru (pravidelná a nepravidelná inventúra)
  • Navrhovať zlepšenia procesov a systému EWM
  • Pracovať s aplikáciou SAP a EWM
  • Aktívne sa podieľať na projektoch súvisiacich s CS, EP a spolupracovať na projekte EWM ako Key User
  • Navrhovať opravné riešenia na zlepšenia a zjednodušenia skladovania
  • Dohliadať na dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri nakládke a vykládke materiálov a tovaru i samotnej preprave materiálov a tovaru
  • Podporovať informačný tok, jeho plynulosť a proces zdokonaľovania
  • Koordinovať a zlepšovať aktivity týkajúce sa materiálového toku
  • Zhromažďovať, evidovať, spracovávať a poskytovať požadované údaje pre iné oddelenia
  • Zabezpečovať, aby tím dodržiaval kroky požadované v rámci ciest zlepšenia TPM

Požiadavky na uchádzača:

  • stredoškolské vzdelanie,
  • počítačové zručnosti:
  • MS Office - pokročilý
  • znalosť SAP je výhodou
  • znalosť EWM procesov a systémov je výhodou
  • vítaná je prax v odbore
  • vítaná je angličtina a maďarčina

Termín nástupu:

Ihneď

Čo ponúkame navyše:

• Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

• Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach

• Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac (24ks)

• 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)

• Stravovanie prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 5,85 EUR

• Finančná odmena za úspešné odporúčanie nového zamestnanca

Informácie o odmeňovaní

Základná hrubá mesačná mzda od 1 000€ plus mesačný výkonnostný bonus až do výšky 10%.

Výskum ukazuje, že kandidátky sa prihlásia len vtedy, ak spĺňajú 100 % požiadaviek, zatiaľ čo muži sa prihlásia, keď spĺňajú už na 60 %. Páči sa ti táto výzva, no nie si si istý/á, či spĺňaš všetky požiadavky? Potom sa tešíme na tvoj životopis. :)