Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Názov:  Supervízor údržby

NÁPLŇ PRÁCE

Do nášho pivovaru v Hurbanove hľadáme Supervízora údržby! Tvojou úlohou bude vykonávať a organizovať servisné služby na výrobných a nevýrobných zariadeniach, budovách a stavbách pivovaru s cieľom zabezpečiť plynulý, bezporuchový a efektívny chod strojov a zariadení a spolupracovať na realizácii investičných projektov.

Náplň bežného dňa:

  • Pripravovať podklady pre tvorbu plánu údržby, organizovať vykonávanie údržby v zmysle plánu údržby a vykonávať kontrolu kvality a efektívnosti údržby a opráv.
  • Zabezpečiť správnu prevádzku technologických a prídavných zariadení.
  • Radiť a kontrolovať vykonávanie inšpekcií, preventívnej údržby, generálnych opráv, nastavovania technologických zariadení.
  • Plánovať a pripravovať generálne opravy.
  • Pripravovať zadania pre realizáciu investičných projektov a drobných projektov realizovaných v rámci údržby, porovnávať a vyhodnocovať dodané cenové ponuky a v spolupráci s vedúcim technického oddelenia, príp. centrálnym nákupom.
  • V rámci investičných projektov organizovať a riadiť prácu interných a externých pracovníkov.
  • Organizovať pracovné zmeny s cieľom zabezpečovať údržbu pri výrobe piva.
  • Zodpovednosť za riadenie a koordináciu práce podriadených.

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

  • VŠ minimálne prvého stupňa, ideálne technického zamerania,
  • Osvedčenie: Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky podľa § 23
  • Minimálna prax 2 roky,
  • Práca s počítačom – MS Office, SAP - výhodou,
  • Anglický jazyk – slovom aj písmom,
  • Vodičský preukaz – sk. B.

TERMÍN NÁSTUPU

ASAP

ČO PONÚKAME NAVYŠE

  • Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
  • Zamestnanecké pivo – prepravka piva  (24 ks) na mesiac
  • 225 EUR vo forme benefitov podľa vlastného výberu (kultúra, šport, vzdelávanie, wellness)
  • Stravovanie aj prostredníctvom stravovacej karty, denné stravné v hodnote 4,80 EUR
  • Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca (od 200€)
  • Príležitosť sebarealizácie a ďalšieho osobnostného a profesijného rozvoja

INFORMÁCIE O ODMEŇOVANÍ

Základná mzda od 1.700 € brutto + ročný bonus podľa výkonu až do 14%