ASISTENTKA/ ASISTENT TOP MANAŽMENTU

Date: Jun 6, 2022

Location: Bratislava, SK

Company: HEINEKEN

Pre členov boardu hľadáme energickú a pozitívne naladenú asistentku/asistenta, s poriadnou dávkou optimizmu a s vynikajúcimi komunikačnými a organizačnými schopnosťami.

Tvojou náplňou práce bude:
- organizácia agendy nadriadených
- organizácia stretnutí
- vybavovanie služobných ciest
- administratívna podpora – email manažment, telefonáty, bežná dokumentácia
- práca s dátami v interných systémoch
- spracovanie faktúr a komunikáciu s účtovným oddelením
- prípravu reportov a prezentácií

- práca s e-schránkami (potrebné mať občiansky preukaz s čipom)

Čo očakávame?
Hľadáme dynamickú, komunikatívnu, samostatnú a flexibilnú osobu, ktorá má chuť na sebe pracovať a rozvíjať sa ďaľej.

Ideálna kandidátka/kandidát má plynulú znalosť anglického jazyka v ústnom aj písomnom prejave, dokáže pracovať štruktúrovane a ovláda prácu s MS officom (Outlook, Excel, Word, PowerPoint). Výhodou ale nie podmienkou je aj znalosť v systéme SAP.

Termín nástupu
Dohodou, ale čím skôr, tým lepšie.

Informácie o odmeňovaní
Základná hrubá mesačná mzda vo výške od 1100 €, odvíjajúca sa od skúsenosti a seniority uchádzačky/uchádzača a rozsiahly balíček firemných benefitov.

Čo ponúkame navyše
- zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti (európsky zamestnávateľ roka 2017, nominácia najzamestnávateľ roka 2018 Slovensko Profesia)
- zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac (24ks podľa vlastného výberu)
- benefity podľa vlastného výberu vo výške 225 EUR
- bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
- extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
- kompletné lekárske prehliadky
- mobilný telefón a notebook

Informácie pre uchádzača
Pozíciu obsadzujeme pre našu centrálu v Bratislave v Apollo Office.

* Výskum ukazuje, že kandidátky sa prihlásia len vtedy, ak spĺňajú 100 % požiadaviek, zatiaľ čo muži sa prihlásia, keď ich spĺňajú už na 60 %. Páči sa ti táto výzva, no nie si si istý/á, či spĺňaš všetky požiadavky? Potom sa tešíme na tvoj životopis.

Job Segment: ERP, SAP, Technology