Tytuł:  Starszy Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Warszawa

Funkcja: IT

Dział: IT - Inne

Rodzaj umowy: Czas określony

Twoje zadania:

  • Wspieranie procesu transformacji cyfrowej w rożnych obszarach organizacji poprzez aktywne poszukiwanie i wdrażanie innowacji technologicznych
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi nad identyfikacją ich potrzeb technologicznych, opracowanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, budowa tzw. use cases.
  • Proponowanie i testoswanie rozwiązań technologicznych w oparciu o „proof of concept”
  • Wdrażanie rozwiązań technologicznych stosując metodyki projektowe zwinne (agile) i tradycyjne (waterfall)
  • Współpraca i koordynacja pracy dostawców zewnętrznych
  • Aktywna współpraca z centralnymi zespołami produktowymi w Heinekenie lub/i działami IT w innych krajach należących do Grupy Heineken

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i koordynowaniu projektów oraz stosowaniu metodyk projektowych zwinnych (agile) i tradycyjne (waterfall)
  • Dobra znajomość trendów technologicznych i przykładów ich zastosowań w rynku FMCG
  • Znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie ze szczególnym uwzględnieniem obszarów sprzedaży i marketingu
  • Kreatywność, innowacyjność, motywacjaa do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Otwarta komunikacja umiejętność pracy w zespole, wywieranie wpływu, orientacja na klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologie informatyczne, zarządzanie projektami, dane i analityka)

To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z pięciu browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnalazłbyś się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​