Tytuł:  Staż w Dziale IT - Warzelnia Talentów

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Warszawa

Funkcja: IT

Dział: IT - Inne

Rodzaj umowy: Czas określony

Twoje zadania:

  • Podczas 18 miesięcznego Stażu doświadczysz pracy w kilku różnych obszarach które rozwija i wspiera Dział IT w Grupie Żywiec. W skład Twoich zadań będą wchodzić m.in.:

  • Praca w środowisku Cloud – Microsoft Azure: tworzenie i udostępnianie usług, administrowanie zasobami, rozwój kompetencyjny, praca nad konkretnymi rozwiązaniami (tzw.”use case”)

  • Rozwój narzędzi pracy grupowej środowiska Microsoft 365 (Teams, Sharepoint, komunikatory, poczta)

  • Praca w cross-funkcyjnych zespołach produktowych dostarczających rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem technologii low-code oraz RPA

  • Administrowanie usługami IT

  • Praca nad doskonaleniem „user experience” w kontaktach z IT, w tym współpraca z zespołami wsparcia użytkowników (Service Desk, koordynatorzy usług)

  • Rozwój narzędzi wspierających Industry 4.0 oraz  IoT

  • Wprowadzanie usprawnień w obszarze produkcji i logistyki przy użyci narzędzi Microsoft 365

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym

  • Podstawy wiedzy w zakresie technologii, z których korzystamy: Cloud – MS Azure, Administracji Active Directory, Rozwiązania z pakietu Microsoft Office 365 (Teams, Sharepoint, mail), Platformy typu low-code (Power Apps)

  • Znajomość metod pracy zwinnej (Agile) oraz prowadzenia projektów

  • Nastawienie na potrzeby klienta, umiejętność bycia partnerem przy rozwiązywaniu problemów

  • Otwartość w komunikacji i współpracy w zespole

  • Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczenie się nowych rzeczy, eksperymentowanie, korzystanie z doświadczeń innych

To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z pięciu browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnalazłbyś się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​