Tytuł:  Specjalista ds. Rozwoju Systemów IT (HR i praca grupowa)

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Warszawa

Funkcja: IT

Dział: IT - Inne

Rodzaj umowy: Czas określony

Opis Stanowiska (Projektu)

  • Jako opiekun ze strony działu IT będziesz współpracować z działami HR, PR i Prawnym. Twoją główną rolą będzie prowadzenie projektów i rozwój narzędzi informatycznych wykorzystywanych w tych funkcjach biznesowych. Będziesz się również opiekować rozwojem narzędzi IT wspierającymi: pracę grupową, komunikację, współdzielenie informacji, obieg dokumentów. We współpracy z Architektem  Rozwiązań IT będziesz brać udział w definiowaniu i tworzeniu przyszłości technologicznej Grupy Żywiec

Twoje zadania:

  • Współpraca z kierownictwem i kluczowymi użytkownikami biznesowymi w działach HR i PR – identyfikacja potrzeb, przełożenie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne
  • Rozwój systemów HR&PR (SAP HCM, Success Factors, portale)
  • Rozwój systemów pracy grupowej i przepływu dokumentów (Amodit, SharePoint, Power Platform)
  • Koordynacja projektów IT oraz wdrażanie zmian w istniejących systemach
  • Współpraca z dostawcami technologii IT oraz z globalnym partnerem D&T Heineken
  • Aktywne poszukiwanie innowacji w obszarze technologii IT i wspieranie transformacji cyfrowej Grupy Żywiec

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość systemów IT dla obszaru HR lub komunikacji, pracy grupowej, zarządzania informacją, obiegu dokumentów
  • Znajomość metod pracy zwinnej (Agile) oraz prowadzenia projektów
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych
  • Rozwinie zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, wywieranie wpływu, praca pod presją czasu, orientacja na klienta wewnętrznego
  • Kreatywność i innowacyjność, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
  • Biegła znajomości języka angielskiego (min. poziom B2/C1)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z IT lub HR)
  • Mile widziana – znajomość rozwiązań chmurowych Microsoft

To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z pięciu browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnalazłbyś się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​