Tytuł:  Praktyki w Dziale HR - Warzelnia Talentów

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Warszawa

Funkcja: HR

Dział: HR - Inne

Twoje obowiązki:

  • Udział i wsparcie projektów rozwojowych takich jak: wdrożenie zachowań korporacyjnych, rozmowy śródroczne, Program Rozwoju Liderów i inne
  • Analiza treści rozwojowych dostępnych na platformach wewnętrznych
  • Wsparcie programu ambasadorów Diviersity & Inclusion
  • Koordynacja kwestii organizacyjnych w odniesieniu do działań rozwojowych
  • Przygotowywanie komunikacji z zakresu działań rozwojowych

Nasze wymagania:

  • Ukończony min. III rok studiów (mile widziane kierunki takie jak: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Socjologia, Kognitywistyka)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, z naciskiem na MS PowerPoint, MS Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i lekkie pióro
  • Umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji w Zespole oraz poczucie humoru :)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Co możemy Ci zaoferować:

  • Płatne praktyki
  • Możliwość zdobycia doświadczenia z zakresu funkcjonowania zespołu Rozwoju i Rekrutacji w dużej firmie z branży FMCG
  • Możliwość rozwoju w organizacji samouczącej się
  • Integrację z pozostałymi uczestnikami programu Warzelnia Talentów
  • Dodatkowe szkolenia (narzędzia, kompetencje miękkie)

To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z pięciu browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnalazłbyś się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​