Tytuł:  Brand Manager marek regionalnych: Królewskie, Leżajsk, Specjal

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Warszawa

Funkcja: Komercja

Dział: Marketing - Zarządzanie marką

Lubisz wyzwania, masz głowę pełną pomysłów i chcesz kreować wyjątkowe marki, znane milionom? A może marzysz o pracy, która łączy tradycję z nowoczesnością i chcesz tworzyć historie, które zapadają w pamięć? Jeśli tak - czekamy właśnie na Ciebie!

Co oferujemy?

  • Możliwość realnego wpływu na budowanie reputacji jednego z liderów rynku piwa i napojów dla dorosłych konsumentów
  • Pracę z kultowymi markami regionalnym, będącymi partnerami licznych klubów sportowych, w tym Legii Warszawa
  • Współpracę z pełnymi pasji i zaangażowania ludźmi
  • Samodzielność w realizacji zadań, przy wsparciu kiedy jest potrzebne
  • Dobrą energię w zespole i pracę z poczuciem humoru i pozytywnymi emocjami na co dzień
  • Projekty, które nie pozwalają się nudzić i zapewniają ciągłą naukę i rozwój kompetencji, w tym jedna z największych w Polsce loterii konsumenckich

Twoje zadania w roli Brand Managera:

  • Tworzenie i realizacja kluczowych kampanii dla kultowych marek w portfolio Grupy Żywiec
  • Odpowiedzialność za działania marek w obszarach digitalowych oraz tworzenie ogólnopolskich aktywacji konsumenckich
  • Tworzenie krótko- i długoterminowych planów marketingowych
  • Kierowanie projektami komercyjnymi we współpracy z działami: Trade Marketing, Media, Sprzedaż, Supply Chain
  • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych oraz skuteczności kampanii, wyciąganie wniosków i projektowanie dalszych działań
  • Dbanie o pozytywny wizerunek marek oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

Co pozwoli Ci odnieść sukces w tej roli:

  • Doświadczenie na stanowisku Brand Managera, preferencyjnie w branży FMCG
  • Kreatywność i ciekawość świata, umieętność tworzenia oryginalnych i skutecznych kampanii marketingowych
  • Analityczne myślenie, zdolność do analizy danych rynkowych i interpretacji danych sprzedażowych, w tym znajomość narzędzi jak Mplatform, czy Nielsen
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z różnymi grupami, także w języku angielskim
  • Znajomość trendów konsumenckich i nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Pasja do piwa ;)

​To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z czterech browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnajdziesz się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​