Tytuł:  Młodszy/a Operator/ka

Bądź częscią Ż

Lokalizacja: Żywiec

Funkcja: Łańcuch Dostaw

Dział: Łańcuch dostaw - Produkcja

Rodzaj umowy: Czas określony

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów na Dziale Produkcji Piwa zgodnie z wyznaczonymi standardami produkcyjnymi i specyfikacjami jakościowymi.
  • Obsługa programów sterujących procesem.
  • Wsparcie w przygotowywaniu materiałów do produkcji.
  • Monitorowanie i analiza jakości surowców, półproduktu i produktu.
  • Wykonywanie prostych prób laboratoryjnych.
  • Nadzorowanie i optymalizowanie parametrów procesowych celem zapewnienia najwyższej jakości produktu przy optymalnym poziomie kosztów oraz zużycia mediów.
  • Wsparcie i prowadzenie projektów poprawczych w ramach TPM.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku technologii żywności, inżynieria produkcji lub pokrewnym.
  • Znajomość podstaw pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do nauki i przestrzeganie standardów produkcji FMCG, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa pracy.
  • Mile widziane uprawnienia SEP (grupa E1, E2)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz czterobrygadowym w okresie wysokiego sezonu (około 6 miesięcy).
  • Mile widziane umiejętności analizy danych oraz obsługi narzędzi typu Excel na poziomie ponadpodstawowym.

To co nas wyróżnia spośród innych firm z branży FMCG to lokalna niezależność w kreowaniu naszego biznesu. Jesteśmy częścią Grupy Heineken, ale w Grupie Żywiec zawsze współuczestniczysz w budowaniu marek i masz możliwość realizowania własnych pomysłów – nieważne czy pracujesz w dziale sprzedaży, produkcji czy marketingu.

Naszą cechą charakterystyczną jest łączenie tradycji z innowacyjnością. W każdym z pięciu browarów położonych w różnych zakątkach Polski czerpiemy inspirację do pracy z charakteru i kultury regionu oraz doświadczeń naszych poprzedników. Jednocześnie stale ulepszamy proces produkcyjny, korzystamy z nowych technologii i odkrywamy nowe smaki.​

Czujesz, że odnalazłbyś się w naszym piwnym świecie? Dołącz do nas i bądź częścią Ż!​